İçerik (Liste)


Ramazan Fırsatları.

Ramazan Bereketiyle Geliyor Puzzle Severler Bayram Ediyor !

 

Ramazan ayı bereketi ile geliyor . %70'e varan indirimler , her siparişte hediye ürünler , ücretsiz kargo fırsatı ! 

 

 

İndirimli Ürünler 

 

Ramazan ayına özel olarak çok özel bir kategori hazırladık.Daha evvel hiç indirime girmemiş grafika,schmidt gibi markalara çok özel indirimler uyguladık. Aynı zamanda yüzlerce üründe %50  ye varan indirimler stoktan hızlı gönderi avantajı ile sizlerle .  İndirimli markalarımızı incelemek için aşağıdaki marka isimlerine tıklayabilirsiniz. 

 

Anatolian Puzzle             Art Puzzle             Educa Puzzle            Ks Games         Ramazan Özel 

 

 

Süpriz Hediyeler 

19.05-31.05 Tarihleri arasında vereceğiniz her 50 TL ve üzeri siparişte süpriz hediyeler sizinle !

Bu hediyeler kimi zaman bir puzzle ya da aksesuar olabilirken kimi zaman ailecek güzel vakitler geçirebilmeniz için kutu oyunu olabilir.

Hediye ürünler siparişler hazırlanırken bizim tarafımızdan eklenecektir. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek bulunmamaktadır.

Kargo Fırsatı 

Ramazan ayı boyunca 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz ! 

Not : Kapıda ödeme ücreti kargo ücretinden ayrı bir ücrettir. Sipariş tutarı fark etmeksizin kapıda ödeme ile verilen siparişlerde kapıda ödeme ücreti alınmaya devam edilecektir. Bu ücreti ödemek istemeyen müşterilerimizin farklı ödeme yöntemlerinden birini seçmesini tavsiye ederiz.

Hediye Çeki Fırsatı 

 

150 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL hediye çeki kazanıyorsunuz. Bu hediye çeklerinizi bir sonraki 150 TL üzeri alışverişinizde kullabiliyorsunuz. 

Not  1: Bu kampanyamızdan yararlanabilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. 

Not  2: Kampanya süresince hediye çekleri kullanılamayacaktır. Kampanya bitiminden sonra 1 yıl içerisinde kullanılmayan çekler geçersiz olacaktır.